Tkané etikety

Nabízíme etikety s kvalitním atlasovým (damaškovým) tkaním HD 56, 80, nebo etikety taftové.

Nabízíme řezané etikety v kusech s překládanými nebo zatavenými konci, švové etikety přeložené a zažehlené napůl , zipové taháčky s dírkou, znaky podložené vlizelínem, samolepící atd.

Nejmenší množství tkaných etiket je 1 000 kusů, nejmenší množství se však odvíjí od velikosti, druhu etikety a počtu barev.

Malých a jednoduchých etiket je minimální množství větší než 1 000 kusů.

 

Předlohy etiket    

co je šířka a délka etikety:   

                                                                     Image​                                            ​

 

Předlohy je možno dodat v Acrobatu v souborech pdf (zároveň převedené písmo do křivek), Corelu do X6 v cdr, nebo v souborech ai, eps v křivkách (pro kontrolu ještě v pdf.). Také lze použít předlohu v rastru většího rozlišení.

Po dohodě se zákazníkem upravíme předlohu, provedeme návrh nebo logo v křivkách.

Zákazník nám pošle předlohu nebo dostane od nás upravenou předlohu k odsouhlasení. Podle ním odsouhlasené předlohy mu dodáme vzorky již tkaných etiket k dalšímu odsouhlasení.

Písmo na tkaných etiketách není čitelné tak jako písmo tištěné. Písmena menší než 1,5 mm na výšku jsou již špatně čitelná. Zvláště obloučky jsou méně rozeznatelné. Lze srovnat s rastrem s rozlišením 56 ppi (pixels per inch). Proto zvláště u menších formátů volte větší písmena nebo méně textů.

Vzorky etiket k odsouhlasení

Před konečným vytkáním celkového množství etiket posíláme náhled vzorku k odsouhlasení. Tento vzorek je v ceně celkové zakázky.

Platební podmínky

V objednávce je nutné uvézt firemní a dodací adresu, IČ, popř. DIČ. Pro dodání Českou poštou je třeba i telefonní spojení.

Na výrobu tkaných etiket požadujeme zálohu 50 % ceny. Záloha je bez DPH, konečná faktura s DPH. Po jejím uhrazení dostane zákazník cca do 10 dnů vzorky k odsouhlasení. Pro urychlení můžeme poslat naskenovanou etiketu. Po odsouhlasení se vyrobí požadované množství etiket, které posíláme zákazníkovi na dobírku zbylé ceny. Pokud je nemožné poslat etikety na dobírku, např. do ciziny, dohodneme se na jiném způsobu platby. Celá výroba i se vzorky trvá 3 - 4  týdny, nebo po dohodě.

Druhy tkaných etiket

Image

Dále nabízíme zipové taháčky s knoflíkovou dírkou duté nebo s výplní, nalepovací, vyplněné a obšité, vytkávané velikosti v číslech XS až 4XL atd.
Tkaní etiket je buď atlasové v kvalitě 56 HD, 80 HD nebo taftové.
Po závazné objednávce tkaných etiket požadujeme od zákazníka 50% zálohu. Po jejím zaplacení dodáváme vzorky etiket jako součást zakázky a po schválení etiket posíláme hotové výrobky zákazníkovi na dobírku.
Po dohodě se zákazníkem upravíme předlohu, návrh, nebo vyrobíme logo v křivkách.

Kontaktujte nás na j.m.trnka@seznam.cz, cenu Vám rádi vypočítáme. 

K poptávce připojte souhlas se zpracováním osobních údajů.
Na požádání Vám pošleme vzorky našich etiket. 

Zpracujeme vaše grafické podklady podle vašich návrhů nebo vámi poslaných souborů či náčrtů.

Pokud ještě nemáte své logo, nabízíme výtvarné a grafické zpracování.


Tkané etikety posíláme na dobírku "balíkem do ruky" České pošty nebo jiným kurýrem. 
Ke všem cenám se přípočítává 21 % DPH.

Souhlas s GDPR.pdf (71kb)

Druhy tkaných etiket.jpg (103kb)

lemi 

dita 


Podmínky pro předlohy a platbu.pdf (70kb)

Prohlašujeme, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb. _____________________________________________________________