Od 3. června do 17. června 2024 máme dovolenou. U nás bude omezený provoz, tkané etikety objednané do 2. června budou dodány po 17. červnu.

 

Tištěné etikety

Tiskneme textilní etikety k označování textilu, prádla, oděvů a kožedělných výrobků. Jsou to našívací etikety s hlavičkou Vaší firmy (logem), pracími instrukcemi a informacemi o materiálovém složení Vašich výrobků. Tisk může být až tříbarevný na vrchní straně, jednobarevný na spodní straně etikety. Maximální rozměr etikety při jedné vrchní barvě je 4,5 x 12 cm.
Barvy jsou nesepratelné a stálobarevné. Nabízíme etikety polyesterové matné, saténové, bílé, černé pololesklé nebo jinak barevné. Kromě saténových etiket jsou neparatelné. Saténové se přišívají přeložené napůl. Materiály mají certifikát Eko Tex standard 100. Materiály a barvy k výrobě etiket jsou od firmy Avery Dennison a AG foil.

Nejmenší vyráběné množství jednostranných etiket je 500 kusů, oboustraně tištěných 1 000 kusů. 

Toto minimální množství může být rozděleno do max. 5 variant po 100 kusech. Variantou se rozumí etiketa stejného rozměru, stejného materiálu, jen se změnou materiálového složení a pracích symbolů nebo označení velikosti.  

Sčítání má vliv na množstevní slevy. Množstvevní slevy jsou od 1 000, 2 000 , 3 000, 5 000, 10 000, 20 000 a 50 000 kusů.

Tato množství musí být pro uznání slevy rozdělena jen do deseti variant. Takže např. první množstevní sleva je při celkovém množství 1 000 kusů
Za variantu se nepovažuje změna podkladového materiálu, štočku nebo barvy tisku.

Pokud si zákazník přeje nátisk před samotnou výrobou etiket, posíláme emailem náhled.

Tištěné etikety jsou nařezané do požadovaných rozměrů nebo jsou na přání zákazníka dodány v pásu. Řezané etikety jsou balené v balíčkách po 100 až 250 kusech. 
Pokud by na etiketě bylo logo nebo jakýkoli obrázek či text z našeho nesázeného písma, je nutný jednorázově hořčíkový štoček v ceně 340,- Kč, případně 2 štočky u dvoubarevného obrázku za 600,- Kč. Štočky jsou u nás k dispozici k dalšímu tisku a zákazník pak již jejich výrobu k opakovanému použití neplatí. Cena štočku se může měnit podle velikosti etikety.

Předlohy  je možno dodat v Acrobatu v souborech pdf, nebo v corelu do X6 v cdr, dále i v souborech eps, ai, zmf, emf, svg v křivkách nebo ve větším rozlišení jpg, tif, png, atd.

Prací instrukce a materiálové složení sázíme vlastním písmem, není tedy nutný štoček. Pokud je textu více a nevejde do požadovaného formátu etikety volíme výrobu štočku. Náhled etikety pak posíláme emailem.
Pro sázené etikety stačí objednávka bez obrázku, jen požadované údaje a text. Ideální objednávka je emailem.

Tištěné etikety posíláme na dobírku balíkem České pošty. Cena dodacích nákladů s dobírkou je
150,- Kč, bez dobírky 130,- Kč.
Záleží na váze balíku.


Ke všem cenám se přípočítává 21 % DPH.
Dodání maximálně do 6 pracovních dnů.

Kontaktujte nás na:  j.m.trnka@seznam.cz, cenu Vám rádi vypočítáme. 

K poptávce připojte souhlas se zpracováním osobních údajů.

Zpracujeme vaše grafické podklady podle vašich návrhů nebo vámi poslaných souborů či náčrtů.

Pokud ještě nemáte své logo, nabízíme výtvarné a grafické zpracování.

 

Upozornění:
Pro použití ošetřovacích symbolů údržby doporučujeme nahlédnout do stránek Sdružení Sotex Ginetex.

Prohlašujeme, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb. 

 

Souhlas s GDPR.pdf (71kb)