Pryžové etikety

Minimální množství pryžových etiket je 50 kusů. 
Etikety jsou obvykle vrstvené na barevném nebo transparentním podkladu, který je vhodný na přišívání k výrobku. Podklad může mít po obvodě i žlábek pro snadnější přišití. Po závazné objednávce pryžových etiket požadujeme od zákazníka 50% zálohu. Po jejím zaplacení dodáváme vzorky etiket jako součást zakázky a po schválení etiket zákazníkem mu posíláme hotové výrobky na dobírku. Celý tento proces trvá až 6 týdnů. Výroba pryžových etiket je z větší části ruční výrobou.

Předlohy je možno dodat v Acrobatu v souborech pdf. nebo v jpg. tif. ai, nejlépe v křivkách.

Kontaktujte nás na j.m.trnka@seznam.cz  cenu Vám rádi vypočítáme. 

K poptávce připojte souhlas se zpracováním osobních údajů.
Na požádání Vám pošleme vzorky našich etiket. Po domluvě vypracujeme technický podklad pro pryžovou etiketu. 

Zpracujeme vaše grafické podklady podle vašich návrhů nebo vámi poslaných souborů či náčrtů.

Pokud ještě nemáte své logo, nabízíme výtvarné a grafické zpracování.

Na výrobu pryžových etiket požadujeme zálohu 50 % ceny. Záloha je bez DPH, konečná faktura s DPH. Po jejím uhrazení dostane zákazník cca do 10 dnů vzorky k odsouhlasení. Pro urychlení můžeme poslat naskenovanou etiketu. Po odsouhlasení se vyrobí požadované množství etiket, které posíláme zákazníkovi na dobírku zbylé ceny. Pokud je nemožné poslat etikety na dobírku, např. do ciziny, dohodneme se na jiném způsobu platby. Celá výroba i se vzorky trvá 3 - 6 týdnů podle množství etiket.

Pryžové etikety posíláme na dobírku balíkem České pošty. 
Ke všem cenám se přípočítává 21 % DPH.

Prohlašujeme, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb.

Souhlas s GDPR.pdf (71kb)